Priser
KONTAKT
Priser

Kontakt os

Er du interesseret i få løst dine manuelle, repetitive opgaver af RPA-robotter? Har du spørgsmål til hvordan RPA-automatisering foregår, eller hvilke opgaver, der kan løses af vores digitale assistenter?

Kontakt en af vores medarbejdere, og hør mere om hvordan administrative robotter kan spare tid for dig og dine kolleger!

Peter Sigetty Bøje
Partner

Mail: peter.boje@ecit.dk
Telefon: 2020 7727

Per Lolk
Managing Director, Partner

Mail: per.lolk@ecit.dk
Telefon: 2924 7727

Kasper Vestergaard Brockhoff
RPA Teamlead

Mail: kasper.brockhoff@ecit.dk
Telefon: 4248 7727

Lasse Smidt Heimann Larsen
Senior RPA Teamlead

Mail: lasse.larsen@ecit.dk
Telefon: 4249 7727

Jeppe S. Finderup
RPA developer

Mail: jeppe.finderup@ecit.dk
Telefon: 5131 7727

Gustav Falker Hansen
RPA developer

Mail: gustav.falker@ecit.dk
Telefon: 5155 7727

Sofie Hedegaard Holm-Sørensen
RPA developer

Mail: sofie.holmsorensen@ecit.dk
Telefon: 4256 7727

Lea Søndertoft
Digital Experience Consultant

Mail: lea.sondertoft@ecit.dk
Telefon: 2964 0493

Jonas Hartig
Trainee RPA developer

Mail: jonas.hartig@ecit.dk

Jonas Schmidt
Trainee RPA developer

Mail: jonas.schmidt@ecit.dk

Kontakt os

Kontaktdetaljer

Telefon: +45 24 47 77 27
Mail: info.automate@ecit.dk

Følg os

Social links

Find os

Adresse

Rudolfgårdsvej 1B,
8260 Viby